Прескокнете Хоп Бебе Soother, Месечината & Мелодии, Був
Свеж

Прескокнете Хоп Бебе Soother, Месечината & Мелодии, Був

DEN 1079.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Со plug-in моќ, нашиот декор-friendly nightlight нуди повеќе начини да ги смири бебето, вклучувајќи музика, светло и проекција.Одликувајќи се со dimmable nightlight дека емитира топол сјај, го смирува бебето со осум нежни мелодии и смирувачки природата звуци.На прилагодливи стожерот леќа проекти на ѕвездена ноќ-scape на било која површина, па малку се оние што може да се види прозрачна небото од неговиот или нејзиниот омилен позицијата за спиење.Само изберете светлина и звук комбинација дека е во право за вашето бебе и нашата слатка пријател ќе го стори останатото.Карактеристики : Спокоен ѕвезди (cm) : 14l x 11.5 w x 15ч.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.