Фишер-Цена да се Смири & Сјај Seahorse, Розова, Кадифен Играчки со Музика, Океанот Звуци и светло за Бебе
Свеж

Фишер-Цена да се Смири & Сјај Seahorse, Розова, Кадифен Играчки со Музика, Океанот Звуци и светло за Бебе

DEN 1828.80

Достапно е за нарачката

Игра до 5 минути на музика, 8 различни lullabies & смирувачки океански звуци.Мека, cuddly и смирување со нежна, пријатна сјај.Бебето го активира звуци со нежна стискаш, учење за да предизвика & ефект.Моќ/контрола на јачина на звук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.