WavHello Преносни Звук На Машина За Бебето-Спиење Soother, Батерија Bluetooth Креветчето/Шетач/Столче Патување Рачен Ollie На Був, Сива
Свеж

WavHello Преносни Звук На Машина За Бебето-Спиење Soother, Батерија Bluetooth Креветчето/Шетач/Столче Патување

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

ДИЗАЈНИРАН ЗА ПОГОДНОСТ : Дали сте прв пат мајка или четврт-време на мајка ми, нема тврдејќи дека леснотијата на користење е клучен фактор.Тоа е причината зошто ние дизајниран Sound Bub со интегриран клип кој придава на било креветчето, шетач или столче и двојки како се залагаме за расадник.И, бидејќи тоа е компактен и батерија, тоа е крајната во on-the-go преносливост и може лесно да патува било каде и вие.ПРОМОВИРА СЕМЕЈНИТЕ ВРСКИ : Кога е поврзан со Bluetooth со нашите Voice Share мобилен стан, на Sound Bub се отвора нов свет на семејството сврзување преку милји.Тоа ви овозможува не само што ќе играат на вашиот сопствен музика и листи со песни, но, исто така, гласовни пораки од бабата, а lullaby испеана од татко додека тој е на патување или дури и снимени кревет-време книга прочитана од страна на омилена тетка пред спиење.ИЗБЕРЕТЕ ТАЈМЕР ИЛИ КОНТИНУИРАНО се ИГРА : Нема потреба да се грижите за вашето дете будење неочекувано, кога звукот се прекинува бидејќи Sound Bub вклучува 30, 60 ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.