Dreamaginit Звук на Машината и Ноќ Светлина Проектор/Shhh Звук, Lullabies и Бел Шум Soother /Преносни Спиење Помош Бебе Играчки /Расадник Décor Зајакот Полнети Животни / Деца и Бебе По
Свеж

Dreamaginit Звук на Машината и Ноќ Светлина Проектор/Shhh Звук, Lullabies и Бел Шум Soother /Преносни Спиење

DEN 838.80

Достапно е за нарачката

ГОЛЕМ СОН Е да ПРИТИСНЕТЕ НА КОПЧЕТО ДАЛЕКУ со 10 релаксирачки lullabies, Мајката Чукање на срцето и бебето shusher звук soother, која може да се игра во секвенца или во повтори.Автоматско-исклучување на тајмерот ви помага да се зачува енергија како можете да го поставите исклучува по 15 или 30 минути.Безбедна Велкро рака го прави пренослив и attachable да било Креветчето, Шетач или столче.Новороденче Essentials must haves.Тоа Игра СМИРУВАЧКИ Shhhhhh ЗВУК обезбедување на ЕФИКАСНА, ПОМАЛКУ СТРЕСНИ алтернатива за смирување на вашето бебе да спие.Нашите бели шумот машина е користење докажано родителството метод, оваа магија shushing, дека праќа позитивни сигнали за бебе мозокот, смирувачко нивната удобност и интимност и безбедно запирање на нив од плачење.Може да се постигне совршен резултати во секое време.А ГАЛАКСИЈАТА НА ЗАДОВОЛСТВО.Фасцинантен ѕвезди и месечина ноќ светлина проектор чува вашите малечки смирени и релаксирани, како тие да заспие.Со 3 различни бои, црвена, сина и зелена боја и 3 нивоа на осветленост која може проектот да било таваница или ѕид, расадник се трансформира во едно парче, на универзумот, поставен на вашето бебе е ноќи.ПЛАЧЕ СЕНЗОР затишје вашето бебе БЕЗБЕДНО и ВНИМАТЕЛНО да се врати да спие и да ви дава мир на умот.Чувствителни на било какви потешкотии, кога го слуша вашето бебе плаче за 5 секунди, иновативни Плаче Сензор автоматски започнува со репродукција на релаксирачка мелодии, ефикасно помагање на малку една паѓа во соништата.Нашите зајаче кадифен полнети животни е дизајниран со отстранлив звук кутија што го прави лесен за рака мие.Изберете мудро СОВРШЕНО БЕБЕ ПОДАРОЦИ.Веројатно cutest, вообразени, cuddly спиење помош бебиња некогаш ќе имаат и гарантирано задоволство за вас, за родителите, како што е нашата бебе играчки се поддржани од страна на нашите производителот 30 дена гаранција за враќање на парите со 1 година бесплатен замена за осигурување.Самоуверено се користи како Велигден Bunny играчки, бебе туш подароци, крштевањето подароци или бебето 1-ви роденден подароци.Подготвен да игра (3 ААА батерии вклучени).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.