Деца Фудбал Чорапи за Деца Момчиња Девојчиња Коленото Високи Чорапи Ленти Памук Спорт Долга Цевка Sock
Свеж

Деца Фудбал Чорапи за Деца Момчиња Девојчиња Коленото Високи Чорапи Ленти Памук Спорт Долга Цевка Sock

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.чешлани памук.Високо-квалитетни Материјали : Деца Фудбал Чорапи се направени од меки и удобни чешлани памук, трајни и кожа-пријателски.Тоа не е лесно да се тријте кожата, и има добар пот апсорпција ефект.Една Големина : Одговара за 3-6 години, момчиња и девојки.Подигнете должина : околу 14".Чорапи еластичноста е добро, погоден за децата расте тело.Не е лесно да бледнее, не е лесно да слајд.Моден Стил : На дете фудбал чорапи имаат класичен дизајн : цврсти sock е отпечатен ленти на различна боја на порибување на врвот.Погоден за сите сезони и лесно да се совпаѓаат.Тоа може да биде најдобар подарок за децата.Повод : На Дете коленото високи чорапи се погодни за спортски или секојдневно носат, како што се играње фудбал, тенис, трчање, cheerleading, танцување, ноќта на Вештерките Партија и униформа.Долги чорапи со шорцеви или мини здолниште, изгледа млади и енергични.Совети : Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.Постои 0.79""-1.18"" разликата според упатство за мерење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.