Век Ѕвезда Mens Спортски Чорапи Топли Чорапи Атмосфера Волнени Чорапи Пешачење Пешачење Екипажот Чорапи За Божиќ
Свеж

Век Ѕвезда Mens Спортски Чорапи Топли Чорапи Атмосфера Волнени Чорапи Пешачење Пешачење Екипажот Чорапи За Божиќ

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Волна.Рака Мие Само.Атлетик Екипажот Чорапи : 5 pack Атлетик Волна Sock е стандарден НИ ГОЛЕМИНА што одговара чевли големини од НАС, 6 - 9. Нашето адвокатско зима топли чорапи се изработуваат од волна, памук, полиестер.Супер меки, дише, трајни и ќе ги задржи нозете удобно и топло.Пријатна Волнени Чорапи : Нашите Спортски Чорапи се погодна за Пешачење, Кампување, Планински Велосипедизам, Патека за Трчање, Backpacking, Патување, Пешачење и Други Спортски Активности на Отворено, Секојдневно Носење и Широк Спектар на Зимски Спортови.Отворен Спортски Чорапи : Повеќе мекост и удобност со задебелена крпа дното дизајн, кој може да го намали нога триење при пешачење, одење, или во текот на сите активности на отворено, го заштитува нога од смолкнување и го спречува болни плускавци.Топло Дебели Чорапи Подарок Избор : Оваа зима волна памучни чорапи се направи совршен подарок за туристите, отворено пешаци, членови на семејството.вие исто така може да изберат тоа за вашата девојка, ќерка, сопруга, пријатели како родендени подарок, белиот слон подароци, божиќ порибување stuffer, божиќ подарок.Мулти-функција : високо квалитетна волна термички чорапи се погодни за различни ситуација, можете да ги носи како кабината чорапи, канцеларија чорапи, училиште чорапи, пешачење чорапи, Термички чорапи, ,топли чорапи, зимски чорапи,нејасни чорапи, отворено чорапи, спортски чорапи, дома чорапи, работа чорапи, поврзана чорапи, екипажот чорапи, ragg чорапи, тешки чорапи, подигање на чорапи, божиќ чорапи во Пролет, есен, зима сезона или во било ладно време или снег области!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.