Најк Девојка Секојдневниот Лесни Не Покажуваат Чорапи Pack 3
Свеж

Најк Девојка Секојдневниот Лесни Не Покажуваат Чорапи Pack 3

DEN 720.00

Достапно е за нарачката

Полиестер,Памук,Spandex.Најк Девојка Секојдневниот Лесни Не Покажуваат Чорапи 3 Пакет.Памучна ткаенина за удобно носење.Полиестер ткаенини за издржливост и брзо се суши. 63% памук 32% полиестер, 5% spandex.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.