WolfWarriorX Салата Торба за Мажи Тактички Duffle Торба Воена Патување Работат Надвор Кеси
Свеж

WolfWarriorX Салата Торба за Мажи Тактички Duffle Торба Воена Патување Работат Надвор Кеси

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. - Отпорен на вода.Тоа може да се служи како салата торба, спортска торба, патнички багаж, авион се носат на, кампување багаж, итн. - Засилен се справи.Страна на преградата за други мали предмети. 【Салата Торба со Чевли Оддел】Постојат 4 главни вчитување простори.Кои ќе сакаат тоа?Тоа е погоден за повеќето луѓе, мажи, жени, стари и млади.Тоа е голема торба за тренингот,туристички, спортски активности, тенис, кошарка,јога,риболов, лов, кампување, планинарење и многу активности на отворено.6-литарски капацитет. - Повеќе zippered прегради.Постојат 4 главни вчитување простори.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Посебна страна на преградата се проширува во внатрешноста на главниот оддел 7"X7"X24" за да ги зачувувате валкана облека или чизми. - Обратна патентите. - Прилагодлив 2 поместена рамо, рака.Печати на враќање превозот етикета.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.