WolfWarriorX Салата Торба за Мажи Тактички Duffle Торба Воена Патување Работат Надвор Кеси
Свеж

WolfWarriorX Салата Торба за Мажи Тактички Duffle Торба Воена Патување Работат Надвор Кеси

DEN 695.76

Достапно е за нарачката

Водоотпорен материјал. - Отпорен на вода. 【Салата Торба со Чевли Оддел】Постојат 4 главни вчитување простори.Тоа е погоден за повеќето луѓе, мажи, жени, стари и млади. - Голем zip џебовите на предната и страни.Две патент странични џебови функција повеќе складирање оддел за телефон, копчиња Засилен рачка; Прилагодливи 2" поместена рамо, рака; Обратна патентите; Тоа може да се одржи : облека, IPAD, крпи, чевли , други спортски сали потреби; копчињата картички, мобилни телефони, други мали додатоци; валкана облека или чизми.Преден Џеб со мрежа за клучеви картички, мобилни телефони, други мали додатоци, итн. - Тешки лекување патентите.Кои ќе сакаат тоа?Тоа е погоден за повеќето луѓе, мажи, жени, стари и млади.Страна на преградата за други мали предмети. - Засилен се справи.Кога може да ги користиме?Тоа може да се служи како салата торба, спортска торба, патнички багаж, авион се носат на, кампување багаж, итн.Тоа може да се служи како салата торба, спортска торба, патнички багаж, авион се носат на, кампување багаж, итн.Она што ние може да се стави во тоа?Главната Преграда за облека, IPAD, крпи, чевли , други спортски сали потреби, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.