Едноставно Мазна Xtend Влажност Shield Hairspray Не-аеросол 8 Унци
Свеж

Едноставно Мазна Xtend Влажност Shield Hairspray Не-аеросол 8 Унци

DEN 600.00

Достапно е за нарачката

ВАШАТА ЖЕЛБА : коса спреј што се може да оди од светлина до тешки, додека контрола на влажноста на воздухот.Formulization користи овална влакна, кои може да се распрска на лесно за светлина се одржи и потешки, или обложени, за фирма задржете.На botanically помеша, keratin исполнет, аеросол спреј за коса.Држете го може приближно дванаесет инчи од главата и спреј светлина магла во текот на косата.Заврши со xtend keratin влажност shield спреј за коса.Влакна, во влажност shield се ovaland мали.Држете го може приближно шест инчи од главата и спреј доволен магла во текот на косата за повеќе поддршка.НАШЕТО РЕШЕНИЕ : Користете Едноставно Мазна Xtend Влажност Sheild Спреј за Коса.За фирма задржете : По shampooing и климатизација со соодветни Едноставно Мазна производи, стил со Simply Smooth стил и производи.Тоа ќе го оставам на косата допирни и влажност отпорни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Hairspray Црна (Orm-D)
Свеж
Hairspray Црна (Orm-D)
Достапно е за нарачката
DEN 95.52
Оценка на купувачите: