SMALLRIG Универзална Дрвени Левата Страна Рачка за DJI Ronin S/Ronin SC/Zhiyun Кран 2 / Кран V2 Серија Gimbal Стабилизатор w/Ладна Чевли, 3/8 Лоцирање на Дупки за ARRI Стандард - 2222
Свеж

SMALLRIG Универзална Дрвени Левата Страна Рачка за DJI Ronin S/Ronin SC/Zhiyun Кран 2 / Кран V2 Серија Gimbal

DEN 838.80

Достапно е за нарачката

【HIGH ПРИЛАГОДУВАЊЕТО】Универзална Дрвени Левата Страна се Справи со 2222 е исклучиво наменета за Ronin S / Ronin SC / Zhiyun Кран 2 / Кран V2 Серија Gimbal Стабилизатор.Во прилог на дното на gimbal преку две монтажни завртки (1/4 и 3/8 завртки, совршен за Ronin S).Удобно да се одржи и ефективно за подобрување на вашата снимањето искуство. 【ДОБРО БАЛАНСИРАНА】Помогне во стабилизација така можете да добиете подобра контрола врз вашиот екипаж, па како да се добие подобра движење.Со вграден-во ладна чевли, можете да прикачите Small Rig Чевли Планината 1875 (ASIN : B01 M3 SHVGX) да се качи следат врз него. 【MUTILPLE КОНЕКЦИИ】Карактеристики 1/4 теми, 3/8"-16 лоцирање на дупки за ARRI стандард, кој ви овозможува да прикачите повеќе додатоци, како што се Smallrig Ballheads 2070. Со 1/4 и 3/8 навој дупки во долниот дел од дршката, можете да приложите оригиналниот tripod или основна плоча (Small Rig Baseplate за Manfrotto - 1280). 【НУЛА ОТПОР】гума перница на дното е корисно за заштита од гребење. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】Дрвена Рачка, пријателски 24-часовна Поддршка за Корисниците, 30-ден Не-кавга се Врати Услуга, Грижете се-бесплатно 2-годишна Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.