FunVZU Гребло Одбор Гумени Застане Гребло Одбор - 10'6 x 32 x 6ВЕЧЕРАМ Гребло Одбори за Возрасни Гребло Одбор Гумени Гребло Одбори
Свеж

FunVZU Гребло Одбор Гумени Застане Гребло Одбор - 10'6 x 32 x 6ВЕЧЕРАМ Гребло Одбори за Возрасни Гребло Одбор

DEN 6959.76

Достапно е за нарачката

За било какви прашања од вас ќе се одговори во рок од 24 часа, секој неисправни производи ќе добиете еден бесплатно замена или целосно враќање.Нашата 4-парче(2-во-1) расклопна алуминиум гребло е варијабилна,посебен ритам на алуминиум цевка, површината со зајакнување на ребро, зголеми силата, користете процес род тело нема да ротирате, кој обезбедува голема погодност за вас.Нашите гумени гребло одбор е совршен за секого - почетници, и оние кои веќе поминат некое време на гребло одбор, како и апсолутна добрите!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.