Highpi Гумени Застане Гребло Одбор 11'x33x6 Премиум ВЕЧЕРАМ W Додатоци & Ранец, Широк Став, Сурфање Контрола, Не се Лизга за Косење, Поводник, Гребло и Пумпа, Стои Брод за Мла
Свеж

Highpi Гумени Застане Гребло Одбор 11'x33x6 Премиум ВЕЧЕРАМ W Додатоци & Ранец, Широк Став, Сурфање Контрола,

DEN 7679.76

Достапно е за нарачката

Ние сме биле во можност да дестилираат на процесот на изборот на ISUP во неколку прифатлива избори : Енергични Дрво, Sapphire Сина, Атлетик Сина, Нане Зелена и Розова Модерни, исполнување на потребите на сите параметри.Овој систем е лесно да се работи, им овозможува на постојана парична казна прилагодување на гребло во должина, и не се меша со рачка во било кој начин.Ако имате пристап до реката со право услови, исто така можете да сурфате стои бранови, кои се формираат во whitewater rapids.Крстарење на рамни вода. 【Воена Одделение Материјал со Анти-лизга Палубата Подлога】HIGHPI застане гребло одбори се направи на највисок квалитет на воена одделение материјал.Ако имате пристап до реката со право услови, исто така можете да сурфате стои бранови, кои се формираат во whitewater rapids.Крстарење на рамни вода.На HIGHPI застане гребло одбор додава димензија на нестабилност, кои ups-от предизвик ниво на практикување јога, додека се на водата носи елемент на отворено спокојство.Тоа е идеална за сите гребло во круг одбор за возрасни, тинејџерите, младите и со домашни миленици на сите нивоа на вештини.Тројна дното рамнотежа ВЕЧЕРАМ перки и спортски форма на гребло одбор, исто така, овозможи брзо следење лесно управување искуство кое е слична на цврсти буквален за мрежа.Просечната paddler може да потрае и до 1500 потези во еден час умерен интензитет paddling.Како резултат на нашите искуство во работа со толку многу ПОДДРШКА експерти и дизајнери.Paddling низ езера, бавно се движат реки, или крајбрежни води е најпопуларниот начин на уживање застане гребло во интернат.HIGHPI гумени гребло одбори се дизајнирани за оптимални перформанси и да се направени од потрајни материјали, нашата фабрика се придржува до повисок квалитет и етички стандарди. 【Целосна Додатоци, Вклучувајќи Лебди Гребло Сува Торба】HIGHPI гумени поддршка доаѓа со сè што ви треба за да започнете гребло да се качите : застане гребло одбор,расклопна должина прилагодливи легура лебди гребло во која никогаш нема да потоне, двојно дејство рака пумпа со psi колосек, 1 голема отстранлив перка за подобра рамнотежа, гребло одбор глуждот сигурносно јаже, 5 L вода доказ сува торба за essentials како што се мобилен телефон и копчињата, детална поддршка упатство, со комплет за поправка и премија удобно вечерам ранец да се одржи сè.【Поголема Големина Поголема Тежина Капацитет Полесно Рамнотежа】HIGHPI гумени гребло одбор е од 11'long x 33"широк x 6" дебела, со тежина капацитет до 350lbs.Како резултат на нашите искуство во работа со толку многу ПОДДРШКА експерти и дизајнери.HIGHPI гумени гребло одбори се дизајнирани за оптимални перформанси и да се направени од потрајни материјали, нашата фабрика се придржува до повисок квалитет и етички стандарди.Можете да добиете најмногу трајни лесни гребло одбори на пазарот.Добро дизајниран додатоци ќе направи голема разлика во вашиот искуство со користење на вашиот гумени ВЕЧЕРАМ.Со толку многу удари, удобност на справи и како тоа се чувствува во својата рака станува многу важна.Гребло е она што propels низ вода, гребло може да биде исто толку важно како и на одборот за себе.Исто така, сите HIGHPI гребло ќе плови на вода.Без разлика дали сте само потрага по забавен начин да се излезе на вода или сте фитнес фанатик или возбуда-трагач, постои Сите Околу HIGHPI гребло одбор таму за вас.Ние сме биле во можност да дестилираат на процесот на изборот на ISUP во неколку прифатлива избори : Енергични Дрво, Sapphire Сина, Атлетик Сина, Нане Зелена и Розова Модерни, исполнување на потребите на сите параметри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.