NIXY Њупорт Гумени Застане Гребло Одбор - Премија Сите Околу ВЕЧЕРАМ, Трајни & Лесни 10'6 x 33 x 6 iSUP, Патна Торба, Јаглерод Хибрид Гребло, Рака Пумпа, Поводник и Повеќе
Свеж

NIXY Њупорт Гумени Застане Гребло Одбор - Премија Сите Околу ВЕЧЕРАМ, Трајни & Лесни 10'6 x 33 x 6 iSUP, Патна

DEN 17160.00

Достапно е за нарачката

НАЈПОЗНАТИТЕ РАЗНОВРСНА i SUP : Ова сите околу гумени застане гребло одбор врши одлично со секоја активност на вода за луѓе на сите нивоа на вештини и големини.Мерење 10'6" x 33" x 6" и макс. тежина капацитет од околу 300 кг.оваа i SUP има совршена комбинација на стабилност и перформанси.УЛТРА-СВЕТЛИНА, ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Изграден за квалитет, со преносливост и ruggedness во умот.Секој одбор се надува до 15 PSI и е изградена со двоен слој ПВЦ, Fusion Tech ламинат, ткаени капка бод технологија и засилен јаглерод страна шини да се зголеми издржливост.Мерење само 21 кг., можете да го носат овој i SUP со вас насекаде.ВКЛУЧУВА i SUP ПУМПА, ГРЕБЛО И ДОДАТОЦИ ПАКЕТ : Секој Гумени Застане Гребло Одбор доаѓа со комплетен пакет кој вклучува прилагодливи хибрид карбонски влакна гребло, 3-фаза двојно комора рака пумпа, 3-возила со ранец, ВЕЧЕРАМ хибрид глуждот поводник и 3 toolless отстранлив во светот.АКЦИЈА МЕСЕЦИ И УВ ЗАШТИТЕН ПАЛУБАТА : Екстра широк, голем не се лизга УВ заштитен палубата подлога за да се спречи лизгање и да ги задржи нозете удобно.Оваа i SUP доаѓа со 16 д-прстени, dual отстранлив bungee систем и 5x М8 акција месеци за сите вашите омилени додатоци и сметководствена потреби.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ NIXY? : Врз основа близина на познатиот плажи на Округот оринџ, Калифорнија од 2015 година. Нашиот тим е посветен на принципите на градење на највисок квалитет на Надувување Гребло Одбори.Дизајниран и изграден со Гребло Граници.Сите одбори се поткрепени со 2-годишна Гаранција и Ризик се Враќа во рок од 30 дена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.