А&BBOARD Гумени ВЕЧЕРАМ Застане Гребло Одбор,10'6x32x6 Гребло Одбор Додатоци Гребло Одбор Стои за Млади & Возрасни, за Сите Нивоа на Вештини
Свеж

А&BBOARD Гумени ВЕЧЕРАМ Застане Гребло Одбор,10'6x32x6 Гребло Одбор Додатоци Гребло Одбор Стои за Млади & Возрасни,

DEN 5040.00

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Уникатен Дизајн и Одлични Рамнотежа : Нашата Гумени застане гребло одбор мерки 10' 6 долги x 32" широк x 6" дебела,Туринг вечерам одбор е погодна за возрасни, млади или деца на сите нивоа на вештини.Гумени ВЕЧЕРАМ е постабилна, преносни, и прифатлива во споредба со тешко одбор.НЕ се ЛИЗГА ВЕЧЕРАМ : Никогаш не се грижите за вашиот основа некогаш повторно благодарение на дизајн кој овозможува да се најде вашите нозе на вода од моментот кога тој ќе пристигне.Совршен за почеток со нов хоби, На Ева подлога е доволно голем за повеќе од еден возач.Комплетен Пакет : Нашата премиум гребло одбор пакет има се што ви треба да уживате во вашиот ден на водата, вклучувајќи : вашиот одбор, расклопна алуминиум гребло, сигурносно јаже, рака пумпа, поправка комплет и надградена ранец да се одржи сè.Удобно и практично, ова заврши елита пакет, ќе можете да добиете било каде сакате да гребло.Премијата и Безбедност Комерцијални Одделение Материјал : Гумени гребло одбор е составен од Двапати Ѕид Материјал и издржливи комерцијални одделение ПВЦ мушама.Одлична ПВЦ Шиење Материјал штити Гумени Гребло Одбор од тоа да биде на штета.На задебелена не-пропадна ЕВА подлога, го прави лесно да се одржува стабилна и безбедна за навигација.Посебни розова боја дизајн го прави да се чувствувате поблиску до природата.Преносни и Лесен за Складирање : Брзо се надувува се за 10 минути и deflates се околу 5 минути.и удобен се справи го прави лесен за ISUP да носат, и лесно да се продавница по deflating, дури и ако целосно може да работат и да се тркалаат нагоре без помош.Совршен за Јога, Риболов, Сурфање, или вршење на деца и домашни миленици заедно во двете свежи и saltwater.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.