DAMA Гумени Застане Гребло Одбор, Гумени ВЕЧЕРАМ Јога Одбор, Сува Кеси, Камера Седиште, Лебдејќи Гребло, Рака Пумпа, Одборот Превозникот, Трајни & Стабилна за Повеќе Лу
Свеж

DAMA Гумени Застане Гребло Одбор, Гумени ВЕЧЕРАМ Јога Одбор, Сува Кеси, Камера Седиште, Лебдејќи Гребло, Рака

DEN 7439.76

Достапно е за нарачката

????【БЛОГ ПОМОШНИК СПОРТ КАМЕРА ПЛАНИНАТА】 Сакате да го споделите вашиот живот и да стане онлајн славен како и другите блогери?Сакате да ги снимите вашите среќни време со вашите пријатели на вода?Уште фотографирање со мобилен телефон во рака?Ние специјално додадете Спорт камера заградата се качи на надувување застане гребло одбор, инсталирајте вашиот спорт камера на гребло одбор директно.Оваа ажурирани дизајн припаѓаат исклучиво на DAMA.Започнете да снимате вашиот забава време на вода!. ????【ЕКСТРА ЧЕЛИК D ПРСТЕНИ ЕКСТРА ЗАБАВА】 10 минути да се надува и 5 минути за да се разбивам, ова гумени гребло одбор е многу погодно да се постави.Во прилог на контрола рачка, уникатен екстра челик D прстени на гребло одбор донесе дополнителна погодност да го носат.Исто така можете да ги користите овие прстени за да се поврзете вашата поддршка одбор со вашиот пријател, и да уживате во патувањето заедно.На кајак седиште, исто така може да се инсталира на табла со овие прстени.Ова е уште еден ексклузивен дизајн за DAMA. ????【ВОЕНА ПВЦ X33 X6) гребло одбор е изграден тешко со полесни ПВЦ материјал без дополнителна тежина, додека поцврста и издржливи доволно да ја задржи својата висок капацитет и должината на време се користи.На (6) дебелина го прави многу повеќе стабилни и не се лизга на зафат на одборот и triple-перки на дното се обезбеди стабилно возење за почетници и мазна контрола за експерти, додавајќи повеќе забава за лични, групни, или семејна употреба.Должина : 11. Ширина : 33. Дебелина : 6. Тежина : 22.5 lbs.Максимален Капацитет : 352lbs. 1. Должина Прилагодливи Гребло. 2. Рака Пумпа. 3. Отстранлив Во Светот. 4. 5 L Водоотпорен Перница. 5. Водоотпорен Мобилен телефон-Поклопец. 6. Сигурносно Јаже. 7. Рамо, Рака. 8. Удобно Ранец. 9. Поправка Комплет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.