MEETCLAN Застане Гребло Одбор за Возрасни Гумени 10'x30x6 16.7 lbs Лесни ВЕЧЕРАМ Paddleboard со Не се Лизга за Косење, ISUP Додатоци & Ранец
Свеж

MEETCLAN Застане Гребло Одбор за Возрасни Гумени 10'x30x6 16.7 lbs Лесни ВЕЧЕРАМ Paddleboard со Не се Лизга

DEN 1315.20

Достапно е за нарачката

【Апликации и Корисници】MEETCLAN гумени застане гребло одбори се погодни за почетници да се истражуваат или авантура во повеќето типови на водите, како што се мориња, езера или реки.Погоден за риболов, јога или очите seeings премногу. 【Супериорен Материјал】Високо квалитетни ПВЦ Материјал, лесни и висок интензитет.Ние ги користиме врвен квалитет на пад бод материјали со висок интензитет слој специјално произведени за супериорен гребло одбори. 【Лесно да се Работи】 светлина двојно-layer ПВЦ материјал го прави одбор светлина доволно за да се носат само со една рака лесно.Лесно да се надувува и deflates, трае само неколку минути за да се подготвени за игра или пакет.Можете да се тркалаат многу лесно и однесе каде што сакате да да со нашата повеќенаменски голем ранец. 【Широк Одбор Против пролизгување Палубата】30" широк одбор дизајн обезбедува поголема стабилност и рамнотежа додека стои на одборот. 10' долга и 6" дебела може да ги исполни повеќето ВЕЧЕРАМ фанови потребите на водите.Не се лизга удобно ЕВА палубата на одборот обезбедува убаво мека на допир чувства кога се стои или се поставени на табла. 【 По Продажбата на Услугата】во Рок од 30 дена, може да поднесете барање за враќање или размена ако имате било каков проблем со нашиот гребло одбор.Ве молиме контактирајте ја нашата по-продажбата на тимот ако имате било квалитетот прашања во рок од една година, ние ќе ви ги даде разумно решение.Вашите коментари се многу важни за нас, се надевам дека ќе пријатен момент со нашите гребло одбор.Повеќе да дојде.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.