Голема Agnes Стапало за Кревет Куќа Кампување Шатор
Свеж

Голема Agnes Стапало за Кревет Куќа Кампување Шатор

DEN 441.12

Достапно е за нарачката

Да го продолжи животот на вашиот Кревет Куќата 6 шатор кат, ние препорачуваме употреба на Кревет Куќа стапало.Големите Agnes стапало ви овозможува да теренот лесен, Брз Летаат засолниште додека оставајќи шаторот тело зад себе.Брзо Лета конфигурација бара стапало, шатор лета, столбови, и удели.Тежи 1 lb. 5 мл.Полна големина x 10.5 7.5 x 2 инчи.Стапало облик се совпаѓа со шатор подот.Стапало хардвер во аглите натпревари шатор хардвер.Пункција/вода-отпорни ткаенини за заштита на шаторот подот.Пакети мали и багажникот-подготвени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.