Кина-топ Сребро. SC7 15 Мерач 3/4 Круна 304SS C Прстен Staples C Прстени Биче Прстени во 304 од не ' Рѓосувачки Челик
Свеж

Кина-топ Сребро. SC7 15 Мерач 3/4 Круна 304SS C Прстен Staples C Прстени Биче Прстени во 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 1226.40

Достапно е за нарачката

15 Мерач 3/4" круна c прстен staples.Направени на 304 нерѓосувачки челик. 1000 КОМПЈУТЕРИ/ Пакет.Staples Компатибилен со Woodpecker C7 E, C7 CA, meite SC7 C, SC7 E, SC77 XE C-ПРСТЕН Staplers.Се користи за Душек, столче .Софа.Мечување.Домашно Милениче Кафез.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Metabo Klammern 4/26 mm
Свеж
Metabo Klammern 4/26 mm
Достапно е за нарачката
DEN 811.68
Оценка на купувачите: