EXS A10 Извиткани 3.5 mm Стерео Аудио Помошен Кабел Компатибилен со Маршал Говорник, 2.3 Нозе - 6.5 Стапки, За 0,7-2 Метри Црна/Крем (Крим)
Свеж

EXS A10 Извиткани 3.5 mm Стерео Аудио Помошен Кабел Компатибилен со Маршал Говорник, 2.3 Нозе - 6.5 Стапки,

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Флексибилни извиткани мозок е лесен за складирање и издржливи доволно да се работи со Маршал, Стерео систем во Автомобилот, или Домашна Стерео, i Phone, Samsung, LG, Sony, таблет, КОМПЈУТЕР, CD, MP3, MP4, приклучок за Слушалки, и Други 3,5 мм џек уреди.Многу издржливи СТП покрие обезбедува максимална кабел заштита додека минимизирање на сигналот на косата и пречки.Мека мозок е лесно за чување и издржливи доволно за да се користат со тешка опрема, дури и под одеднаш се повлече.Компатибилен со Маршал јазик и било кој друг уред со 3.5 мм аудио џек како телефони, таблети, mp3, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.