Микрофон Кабел TRS да TRS Кабел 3,5 мм Извиткани Десен Агол Микрофон Кабелот за Аудио Миксери, Микрофони, Камери, Рекордери, Автомобил Јазик, и Повеќе (Црна)
Свеж

Микрофон Кабел TRS да TRS Кабел 3,5 мм Извиткани Десен Агол Микрофон Кабелот за Аудио Миксери, Микрофони, Камери,

DEN 183.84

Достапно е за нарачката

[Широко Компатибилност] : Ова Микрофон patch кабел е дизајниран за да се поврзете микрофон или аудио миксер да камера, видео камера или рекордер, компатибилен со Канон Nikon dslr фото SLR Lumix камери и да Зумирате H1 / H6 корисна recorder.Овој адаптер помага да се добие аудио сигнал од еден микрофон или миксер за камерата или го снимачот за да се добие добар квалитет на музика и видео во живо. [Златна Позлатен Приклучок] : позлатен приклучок anti-oxidant и одлична спроводливост, се овозможува за многу години на проблеми со слободен употреба. [Висока Верност Дизајн] : да се обезбеди стабилен и без загуба пренос на аудио сигнал, квалитет на звукот нема да биде намалена за пренос.Мост нема статични, не гуши, без бучава. [Пакетот Вклучува] : 1 X 3,5 мм Машки TRS(3-пол) да Машки TRRS(3-пол) Извиткани Десен Агол Микрофон Кабел (32"/80см долго кога целосно се прошири). [Десен Агол Конектор] : 90 степени десен агол приклучок ви овозможува да се поврзете со тесни простори и тешко да се постигне места каде нормално директно приклучок е недостапен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.