Beastron Тешки Стигнале Куче Поводник
Свеж

Beastron Тешки Стигнале Куче Поводник

DEN 550.80

Достапно е за нарачката

【ИЗДРЖЛИВОСТ】 Нашите стигнале куче поводник е изграден за да трае.Со својата 16ft засилен најлон низа, тоа е погоден за кучиња тежина до 110lbs (кој не го сакал chonky boi?).Однадвор, трајни ABS пластика обвивка апсорбира падне влијание и е, исто така, крек-отпорни.Внатрешно, од не ' рѓосувачки челик лежишта ќе се спречи поводник од добивање заглавени. 【ЕДНО КОПЧЕ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ s вратот, главата, или зглобовите кога се работи.Увид на стигнале поводник редовно, особено состојбата на јаже, состојбата на јаже излез и зглобот кука.Карактеристики на производот Премиум квалитет изградена со користење здрав ABS пластика обвивка.Совршен за сите кучиња тежина до 110lbs.Еден копчето за заклучување заклучување на ослободување механизам и измет отпад торба вклучени!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.