JOANLAB Магнетни Промешајте Плоча Лабораторија Stirrer Миксер со 8 компјутери Промешајте Бар во Собата
Свеж

JOANLAB Магнетни Промешајте Плоча Лабораторија Stirrer Миксер со 8 компјутери Промешајте Бар во Собата

DEN 935.76

Достапно е за нарачката

МАЛА ГОЛЕМИНА, ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ – зема многу помалку простор од другите модели, лесно подвиткано далеку кога не е во употреба.Заштеда на работа простор за вас.Капацитет до 3000ml,изграден за контејнери од различни големини.JOANLAB spinbar и има својства на парична казна изработка, без нечистотии и burrs на површината, стабилна брзина и нема отстапување. 8 различни големини во кутија, може да се задоволат сите ваши потреби.ЛАБОРАТОРИЈА за КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ-моќен и ефикасен brushless мотор е непречено функционирање и има долг живот.Панелот се одбележува центар, каде што на магнетна сила може да биде најсилниот, да ви помогне да се одржи на возбуда бар и preven тоа flings на; Не бучава,доста работа во текот на ноќта.Висока температура до 250 ℃, ниска температура од -196 ℃,со што се Промешува Барови погодни за употреба со двете unheated и загревани stirrers.JOANLAB е производител кој има долгогодишно искуство во областа на лабораторија производи.Без посредници .Било каков проблем по примените предмети, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе ви обезбедиме еден на еден водечки или слободни replaceme.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.