Алуминиум Двојно Полнење Клупа Стојат Компатибилен со Apple Види
Свеж

Алуминиум Двојно Полнење Клупа Стојат Компатибилен со Apple Види

DEN 1192.80

Достапно е за нарачката

2 ВО 1 ПОЛНАЧ : Истовремено полнење на Apple Види & i Phone.ТЕШКИ : Направен од висок квалитет на алуминиум.КАРБОНСКИ ВЛАКНА : Карбонски влакна заврши за уникатен изглед.КАБЕЛ за УПРАВУВАЊЕ : Дното оддел обезбедува лесно кабел за управување.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Полнење стојат поддржани од страна на нашите 100% задоволството на клиентите.Овој алуминиум двојно полнење dock е компатибилен со Apple се Види и да се вклучува бесплатно полнење кабел.Тоа е направен од тешки, висок квалитет на алуминиум со карбонски влакна заврши.Тоа е дизајнирана да се прикаже и да ја полните вашата Apple се Види и i Phone истовремено.На база на плочата е монтажни за да се открие некоја скриена преграда под каде што ќе можат да го сокријат и да управувате со вашите полнење кабли.Овој производ е достапен во 3 бои : Црна, Сребрена, и Злато вклучува сите алатки потребни за фрустрација-слободен собранието.Карактеристики : Направен од тешки, висок квалитет aluminum Simultaneously полнење & display види и phone Carbon влакна finish Includes сите алатки потребни за лесно assembly Cable управниот оддел во bottom Designed за сите Apple Види вклучувајќи 5, 4, 3, 2, 1 Package вклучува : 1 x Алуминиум Двојно Полнење Dock1 x Слободни Молња Полнење Cable Tools и екстра завртки за лесно assembly Shipping Информации : Бродови од USAAll наредби бара од 1-3 дена за обработка.Сад : Просечно време на испорака е 1-3 дена.Меѓународни : Просечно време на испорака е од 7-14 дена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.