Tripod Стојат Преносни Мултифункционален Мобилен Телефон Selfie Стојат Погодна за Активности на Отворено Компатибилен и Повеќето Мобилни Телефони (Боја : Црна, Големина
Свеж

Tripod Стојат Преносни Мултифункционален Мобилен Телефон Selfie Стојат Погодна за Активности на Отворено Компатибилен

DEN 283.20

Достапно е за нарачката

На tripod е подобро да се користи за живо снимање на видео, на пример : youtube видео одлуки, одлуки оброци, снимањето моменти од секојдневниот живот или во секое време кога ќе треба рачно да го држете вашиот телефон, ова tripod ќе биде голем помошник.Овој флексибилен камера tripod или може да се користи како запис на ниво на tripod за хоби фотографи или како tripod за професионалци во движење, така што ќе може да го фати големи слики од секој поглед заврши.Како selfie стап или vlogging рака tripod.Висок квалитет на телефонот tripod со висок квалитет на tripod е совршен за фотографирање на роденден, семејство вечера, компанијата партија, кампување или патување.Можете да прикачите и тоа насекаде : ограда, бар, оградата, гранки, стол, маса, фрижидер, прозорец ..така што можете да снимате вредни моменти без да биде ограничено од страна на местото.Овој комплет ќе цврсто држете вашиот телефон во било која позиција, што ќе ви овозможи да се земе неверојатни фотографии или снимете прекрасно видео безжично!.Направен од тешки алуминиум, се држи на база стои стабилно на било рамно на подот, и клипот е доволно силна за да се спречи вашите уреди паѓа.Голема функција,ви овозможува да се земе selfie-фотографија или групни фотографии.Само едно копче, сето тоа е направено така лесно.Спецификација на производот : Материјал : Алуминиум alloy The пакетот вклучува : 1 x Мобилни фотографија стои.Answer : ___________________________ Note : 1. Хроматските аберации : Бидејќи секој екран со различни резолуции има мала боја разликата е дозволено, ве молиме да преовладуваат во вид!2. Грешка при мерење : Поради прирачник за мерење, тоа е дозволено да имаат грешка од 2~3 cm, ве молиме да преовладуваат во вид!3. По-продажбата на услугата : Доколку имате било квалитетот на производот проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.