Мали Сомот Лулка Стол, Тапациран Акцент Рокер Столче за Бебе бебе соба, Удобен Страна Фотелја за дневната Соба и Спалната соба (Беж)
Свеж

Мали Сомот Лулка Стол, Тапациран Акцент Рокер Столче за Бебе бебе соба, Удобен Страна Фотелја за дневната Соба

DEN 1267.20

Достапно е за нарачката

Нежна лулка дизајн го прави удобен за бебето расадник. - Тоа е компактен и лесен, без да се земаат многу простор.Удобно за lounging, одмор и бебе бебе соба. - Тоа е компактен и лесен, без да се земаат многу простор.Површината може да биде лесно да се одржуваат чисти. ★ Модерна & Елегантен Дизајн - На backrest на стол е украсен со копчиња и дијамант во облик на намалување линии, која додава посебна карактеристика на стол. Рамката работа е направена од цврста иверица и метал, тоа е здрав и тежина капацитет е до 300 КГ. ★ Нежно Лулка Дизајн - На лулка база усвојува нежно лулка дизајн, па тоа ќе рок полесно и подобро да ви помогнат да се опуштите. Нежна лулка дизајн го прави удобен за бебето расадник. Седиштето е тапациран и backrest е ергономски дизајниран, удобно за одмор. Седиштето е тапациран и backrest е ергономски дизајниран, удобно за одмор. - Тоа е компактен и лесен, без да се земаат многу простор. - Тоа е компактен и лесен, без да се земаат многу простор. Седиштето е тапациран и backrest е ергономски дизајниран, удобно за одмор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.