Giantex Електрични Масажа регулируема Облегалка Стол со Отоманската империја, Faux Кожа Вртливата регулируема Облегалка Далечински Управувач, 8 Вибрации Режими & 4 Маса?
Свеж

Giantex Електрични Масажа регулируема Облегалка Стол со Отоманската империја, Faux Кожа Вртливата регулируема

DEN 9563.52

Достапно е за нарачката

【Масажа Далеку Вашиот Замор】 : во Кој две нивоа на вибрации, четири масажа поени и осум начини да изберете, ова електрична масажа чаир е дизајниран за да го зголеми релаксираат вас ќе има.По еден ден уморни работа, тоа е екстремен удобност седи на стол и избор на голем масажа на владата да се опуштите вашето тело. 【360 степени Вртливата Седиште】 : седиштето може да ротира 360 степени, што ви дава слобода да се движат во полн круг и се носи малку забава во мачна работа.И тоа исто така ви овозможува да остане ангажирани во неколку разговори одеднаш.Еластична и мазна вртливата механизам гаранции за долгорочна употреба и тоа ќе ве придружува за годините што доаѓаат. 【Прилагодливи Backrest Позиција】 : Прилагодлив backrest лесно може да се прилагоди помеѓу 95 и 125 степени, и го прави погодност за вас да се избере најмногу удобна положба.Без оглед на деца или стари луѓе лесно може да се прилагоди.Таа, исто така доаѓа со дополнителна отоманската да ги исполни вашите различни одмор потреби и нуди надградба на двојно удобност. 【Супериорен Материјал & Трајни Структура】 : Висок квалитет челична рамка обезбедува долгорочна услуга, така што масажа каучот е доволно силна за да ја издржи тежината на 330 кг.Мека и мазна ПВЦ покрие ќе ви даде удобно допирање искуство и висока густина сунѓерот пополнува предвидени со голема поддршка. 【Далечински Управувач за Лесно Ракување】 : Како мулти-функционални масажа на троседот, го поседува далечински управувач за удобен режим на избор и лесно ракување.Кога ќе изберете масажа режим на контрола, на индикатор светлото ќе светне и софа, ќе се обезбеди насочена масажа услуга за вас.Ние исто така да додадете страна џеб дизајн за чување на далечинскиот управувач.Боја : Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.