Мали Сомот Лулка Стол, Тапациран Акцент Рокер Столче за Бебе бебе соба, Удобен Страна Фотелја за дневната Соба и Спалната соба (Розева)
Свеж

Мали Сомот Лулка Стол, Тапациран Акцент Рокер Столче за Бебе бебе соба, Удобен Страна Фотелја за дневната Соба

DEN 3839.76

Достапно е за нарачката

Нежна лулка дизајн го прави удобен за бебето расадник. Нежна лулка дизајн го прави удобен за бебето расадник. - Тоа е компактен и лесен, без да се земаат многу простор. ★ Компактен & Ергономски Backrest - На ергономски дизајниран backrest и потпирачи за раце може да ги поддржи вашето тело и без да предизвика болка во грбот кога заседава за долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.