Мали Сомот Лулка Стол, Тапациран Акцент Рокер Столче за Бебе бебе соба, Удобен Страна Фотелја за дневната Соба и Спалната соба (Беж)
Свеж

Мали Сомот Лулка Стол, Тапациран Акцент Рокер Столче за Бебе бебе соба, Удобен Страна Фотелја за дневната Соба

DEN 5759.76

Достапно е за нарачката

Седиштето е тапациран и backrest е ергономски дизајниран, удобно за одмор.Покрај тоа, постојат и не се лизга влошки под дрвени нозе, па на столот може да се задржи подобра рамнотежа и ќе не нула вашиот подот. Рамката работа е направена од цврста иверица и метал, тоа е здрав и тежина капацитет е до 300 КГ. На површината се направени од сомот и тоа ќе не е лесно да исчезнат или pilling.Површината може да биде лесно да се одржуваат чисти. Нежна лулка дизајн го прави удобен за бебето расадник. Рамката работа е направена од цврста иверица и метал, тоа е здрав и тежина капацитет е до 300 КГ.★ Компактен & Ергономски Backrest - На ергономски дизајниран backrest и потпирачи за раце може да ги поддржи вашето тело и без да предизвика болка во грбот кога заседава за долго време. Рамката работа е направена од цврста иверица и метал, тоа е здрав и тежина капацитет е до 300 КГ. - Тоа е компактен и лесен, без да се земаат многу простор. ★ Модерна & Елегантен Дизајн - На backrest на стол е украсен со копчиња и дијамант во облик на намалување линии, која додава посебна карактеристика на стол. Седиштето е тапациран и backrest е ергономски дизајниран, удобно за одмор. Рамката работа е направена од цврста иверица и метал, тоа е здрав и тежина капацитет е до 300 КГ. ★ Нежно Лулка Дизајн - На лулка база усвојува нежно лулка дизајн, па тоа ќе рок полесно и подобро да ви помогнат да се опуштите.Целата стол е многу лесен и компактен, па тоа ќе не заземаат премногу простор. На површината се направени од сомот и тоа ќе не е лесно да исчезнат или pilling. Нежна лулка дизајн го прави удобен за бебето расадник. На површината се направени од сомот и тоа ќе не е лесно да исчезнат или pilling. Седиштето е тапациран и backrest е ергономски дизајниран, удобно за одмор. ★ Удобно Материјал - На површината се направени од меки кадифени и седиштето е добро поместена со перница, така е и повеќе траен и ќе не е лесно да исчезнат или pilling.Овој елегантен и стилски стол може да се совпадне вашиот друг мебел добро. На површината се направени од сомот и тоа ќе не е лесно да исчезнат или pilling. Нежна лулка дизајн го прави удобен за бебето расадник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.