Yaheetech СТП Кожа регулируема Облегалка Стол Притисни Назад регулируема Облегалка Еден Тросед домашно Кино Седење Дебели Седиште Перница, Backrest и Џеб Пролет, Беж
Свеж

Yaheetech СТП Кожа регулируема Облегалка Стол Притисни Назад регулируема Облегалка Еден Тросед домашно Кино

DEN 1082.40

Достапно е за нарачката

Боја : беж; Материјал : СТП кожа, ПВЦ кожа, композитни одбор, пена, железо, rayon влакна; Максимална тежина капацитет : 120 кг/265 lb.Вкупната димензија : 67 x 85 x 99.5 cm / 26.5 x 33.5 x 39.2" (Wx Dx H); Целосно reclined димензии : 67 x 157 x 76 cm / 26.5 x 62 x 30" (Wx Dx H); подложка за нозе големина : 51 40cm x/ 20 x 15.7"; подложка за нозе прилагодливи агол : 0-90°.Чистење е бриз : Ние ги донесуваат СТП & ПВЦ кожа како за покривање не само за нивната мекост и луксузен изглед, но исто така и за нивните добри перформанси во вода - и дамка-отпор.Нема повеќе да се грижи за пијат истури на троседот, само влажна крпа и благо чистење може да се направи нов повторно.Лесно да се соберат : Собранието е задолжителна, но многу едноставна.Оваа регулируема облегалка доаѓа во два дела, backrest и база дел, кој само што трае неколку минути, за да ги стави заедно и исто така лесно да се размонтираат ако е потребно.Заштитна нозе : Оваа единствена регулируема облегалка стол седи на четири цврсти нозе опремени со не-означување влошки, кои ефикасно ги штити и на троседот и тешко (дрво) подот додека се движат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.