2 ПАРЧИЊА Хронограф Дигитален Рачен Мулти-Функција Професионални Електронски Спортски Тајмер Стоперка Престанете да Гледате
Свеж

2 ПАРЧИЊА Хронограф Дигитален Рачен Мулти-Функција Професионални Електронски Спортски Тајмер Стоперка Престанете

DEN 345.36

Достапно е за нарачката

Апликации - електронски тајмер стоперка за судијата и училишни спортски средби.Широка употреба - тајмер Стоперка е погодна за трки, трчање, коњ тркачки, пливање, итн.Издржливи и сигурен - двоен слој арматура, да се загрози отпорни.Долг животен век - висока класа материјал гаранција за долг животен пат, уживајте во вашата сопствена брзина и чест.Апликации - електронски тајмер стоперка за судијата и училишни спортски средби.Апликации - електронски тајмер стоперка за судијата и училишни спортски средби.Апликации - електронски тајмер стоперка за судијата и училишни спортски средби.Апликации - електронски тајмер стоперка за судијата и училишни спортски средби.Апликации - електронски тајмер стоперка за судијата и училишни спортски средби.Мултифункционален - време, календар, аларм и стоперката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.