Jamar Економија Стоперката Замена На Батеријата
Свеж

Jamar Економија Стоперката Замена На Батеријата

DEN 573.60

Достапно е за нарачката

Замена на батеријата само за Jamar економија стоперката.Стоперката функција мерки до 1/100 од секунда за една минута и се префрла на 1 секунда интервали, по првата минута.Стоперката карактеристики прецизен и лесен за читање се прикажат со три едноставни копчиња на врвот.Времето одлична алатка за физички и окупациона терапија и спортски тренери за време на вежби и вежби.Замена на батеријата, не дојде со стоперката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.