JUNSD Професионални Тајмер Стоперка за Спорт 100 Стоперка за да мерите Етапни Дигитални Спортски stopwatch (Стоперка) со почеток на Тајмерот за Одбројување 100 Круг Меморија
Свеж

JUNSD Професионални Тајмер Стоперка за Спорт 100 Стоперка за да мерите Етапни Дигитални Спортски stopwatch (Стоперка)

DEN 691.20

Достапно е за нарачката

Часовникот : Година, месец,ден,недела.час, минута, втор и 12/24hr на екранот.Стоперката: Има доволно меморија за зачувување на вкупно до 200 евиденција, да се поделат на две рекорд групи на 100 секој.Исто така, постои БРЗ КРУГ евиденција која покажува брз круг од кај сите етапни времиња во моментов во меморијата.Аларм : 2 часовник за аларм(може да се исклучи).Тајмер : до 9 hr 59 мин 59 сек.Фудбал стоперката:Експерт фудбал стоперката режим, погоден за фудбалски натпревар.Pacer : само може да се toggled помеѓу 10,20, 30,40,60,80,120,160,240 и 320.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.