Overfly Фитнес Тракер со Поврзани GPS, Активност Tracker се Види со отчукувањата на Срцето, 14 Спорт Режими, Спиење Следење, Паметни Фитнес Бенд, Pedometer се Види со Чекор/Калории
Свеж

Overfly Фитнес Тракер со Поврзани GPS, Активност Tracker се Види со отчукувањата на Срцето, 14 Спорт Режими,

DEN 479.52

Достапно е за нарачката

14 Спортски Режими & Поврзани GPS : Ова фитнес тракер обезбедува 14 професионална обука режими.Со поврзување на паметен телефон GPS, можете да видите реално-време на водење на статистика на вашиот зглоб и приказ на пост-тренинг маршрута картата во АПЛИКАЦИЈАТА.Сите-Ден Активност Следење : Точно евиденција на вашите секојдневни активности, постапки, калории изгори, одење растојание и активни минути.Можете да ја користите апликацијата за да го поставите вашиот спортски целта.Кога ќе стигнат до вашиот спортски целта, на тракерот не почне да вибрира да ве потсетам.Повик и известувања за порака : Можете да ја видите повици и пораки на вашиот smartwatch по поврзување на АПЛИКАЦИЈА на паметен телефон, кога вашиот паметен телефон добива телефонски повик, SMS пораки (Facebook, Twitter, Instagram, Гласник, итн.), никогаш не ги пропуштајте важни пораки.Отчукувањата на срцето Следи & Спиење Tracker : Автоматски & континуирано следење и следење на срцето и спиење траење.Со сеопфатна анализа на спиење квалитет на податоци можете да го видите вашиот сон трендови, за да ви помогне со здрав начин на живот.Долго траење на Батеријата и USB Директно Полнење : Безжичните Вграден USB полнењето, отстранете ја врвката за околу рака и plug тоа во USB порт за полнење на фитнес тракер.Фитнес тракер трае само 2 часа за полнење да се појави и може да ви даде до 7 дена работното време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.