Паркер Hannifin 63PT-8-62-pk20 Компресира-Align Фитинг, Insert, 0.62 Цевка Добро, 1/2 Компресија Цевка x 1/2 Компресија Цевка, Месинг (Пакување од 20)
Свеж

Паркер Hannifin 63PT-8-62-pk20 Компресира-Align Фитинг, Insert, 0.62 Цевка Добро, 1/2 Компресија Цевка x 1/2

DEN 117.36

Достапно е за нарачката

Сите месинг изградба.Заробеништво ракав.Повисоки работни притисоци наспроти стандард за компресија монтирање.Тела меѓусебно со стандардна компресија тела.Еден клуч се претвори од прст тесни за собранието и за сите големини.Бројот на Елементи : 20.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.