JMEXSUSS 2 Пакет Соларни String Светлина 100LED 32.8 ft 8 Режими Соларни Божиќ Светла Водоотпорен за Градини, Свадба, забава, Домови, Елка, Завеси, на Отворено (Multicolor)
Свеж

JMEXSUSS 2 Пакет Соларни String Светлина 100LED 32.8 ft 8 Режими Соларни Божиќ Светла Водоотпорен за Градини,

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

【100 LED Соларни Божиќ Светла Multicolor *2 Пакет】Вкупна Должина : 13 m/42.7 фт, светлина должина : 10m/32.8 метри, Доведе жица Должина : 3m/9.9 фт, , Просторот помеѓу Led диоди : 10 cm/3.94 инч. 【8 Режими Други 7modes е фиксна, можете да притиснете на копчето до владата ви се допаѓа,па светлата ќе останат во наведениот режим. 【Лесно да се Инсталира и Widelu Користи】Соларни Божиќ Светла : 8-12 часа на полнење при сончев ден, 8 часа на автоматска работа во темница.Соларни панели со земјата удели што можете да го поставите во сончево место.На 42.7-нога-долго светло string е совршен за завиткување во дрво или каде што сакате да ги красат.Тоа создава топла, радосен и празнична атмосфера за декоративни passageways, градини, тераси, дворови, тревници, огради, тремови, покриви, Божиќ, свадби, празници, партиите, итн. 【Водоотпорен и Безбедност Соларни String светла】На отворено светло string може да издржи различни временски услови (IP44), вклучувајќи поројниот дожд и снег, и е многу погодна за внатрешна и надворешна декорација(не се впие).Нема топлина(изолираната бакарна жица држи светлата на ниска температура, така што тие се безбедни да се допре по многу часови на употреба), без зрачење, ниска потрошувачка, висока безбедност. 【Се грижи Слободен Услуги на Клиентите】Да се обезбедат подобри производи и да ги задоволи повеќе треба е целта ние секогаш ги извршуваат.Ние поддршка на трајност на нашите производи.Ако постои било каков проблем со нашиот СОНЧЕВ БОЖИЌ СВЕТЛА, ве молиме контактирајте со нас, ние мора да се обидуваме се потрудиме да се справи со тоа, ние не ќе може да има каква било загуба поради квалитетот на производот проблем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.