JMEXSUSS 2 Пакет Соларни Божиќ Светла 100 LED 42.7 ft 8 Режими Сина Соларни String Светла Отворено Водоотпорен за Градини, Свадба, забава, Елка, ноќта на Вештерките, Божиќ, Подароц?
Свеж

JMEXSUSS 2 Пакет Соларни Божиќ Светла 100 LED 42.7 ft 8 Режими Сина Соларни String Светла Отворено Водоотпорен

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

Соларни панели со земјата удели што можете да го поставите во сончево место. 【Се грижи Слободен Услуги на Клиентите】Да се обезбедат подобри производи и да ги задоволи повеќе треба е целта ние секогаш ги извршуваат.8 метри, Доведе жица Должина : 3m/9.IP 44 вода доказ.【100 LED Сина Соларни Светилки*2 Пакет】Вкупна Должина 13 m/42.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.