Brightech Амбиент Про Соларни - 27 Ft Lumiled Сијалица Отворено String Lights - Виси 2W LED Патио Светлата се Создаде Старите италијански Пазарот Изглед и се Чувствуваат во Вашиот Двор
Свеж

Brightech Амбиент Про Соларни - 27 Ft Lumiled Сијалица Отворено String Lights - Виси 2W LED Патио Светлата се

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

Италијанскиот Пазар Светла Употреба Гроздобер Lumiled Светилки Да се Создаде Одличен Амбиент На Вашиот Патио : Инсталирајте Brightech е соларен погон пергола светла како крошна над вашиот тремот или gazebo за ретро бистри се погледне и пријатно партија амбиент.Овие Амбиент Добрите се тад посветла на 2 W vs 1 W за други Амбиент Про solars.Уживајте до крајот на : Тие последните 5-6 часа за целосно полнење, односно 6 часа на директна сончева светлина.Индиректна сончева светлина работи премногу, по критика, но овозможува поретко полнење/час.Комерцијални Одделение Водоотпорна Бистри Светла Со Shatterproof S14 Светилки : Customer reviews каже Brightech е Амбиентот Добрите - со нашите сопствени Weather Tite технологија - издржа правец до 50 MPH, дожд s соларен погон пергола светла како крошна над вашиот тремот или gazebo за ретро бистри се погледне и пријатно партија амбиент.Овие Амбиент Добрите се тад посветла на 2 W vs 1 W за други Амбиент Про solars.Уживајте до крајот на : Тие последните 5-6 часа за целосно полнење, односно 6 часа на директна сончева светлина.Индиректна сончева светлина работи премногу, по критика, но овозможува поретко полнење/час.КОМЕРЦИЈАЛНИ ОДДЕЛЕНИЕ ВОДООТПОРНА БИСТРИ СВЕТЛА СО SHATTERPROOF S14 СВЕТИЛКИ : Customer reviews каже Brightech е Амбиентот Добрите - со нашите сопствени Weather Tite технологија - издржа правец до 50 MPH, дожд t треба штекер, па дури и од просторите далеку од зграда може да биде добро осветлена.Прстен над секоја сијалица зема куките или водич жица - поврзете сите за пропорционална изгледа или само некои од прстени за scalloped изглед.LED, СОЛАРНИ ОТВОРЕНО STRING СВЕТЛА П 6 помеѓу соларен панел и првата сијалица.LED светилки последните 20,000 часа.Светла боја : 3000 K мека бела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.