17.3 ft Божиќ Multicolor 50 LED Зелена Жица String Светла, Напојува Батерија со 8 Режими 6 Час Тајмер за Внатрешна и Надворешна Страна, Домашна, Патио, Тревник и Градина Празник Дек
Свеж

17.3 ft Божиќ Multicolor 50 LED Зелена Жица String Светла, Напојува Батерија со 8 Режими 6 Час Тајмер за Внатрешна

DEN 1826.40

Достапно е за нарачката

СУПЕР ВРЕДНОСТ.Оваа батерија напојува Божиќ string светлина има 50 точки на Multicolor LED светилки и мерки на 17.3 ft.Светилки интервал е во 4 инчи и неговите индивидуални големина е 3мм*16mm.ЛЕСНО ДА СЕ РАБОТИ.Низа светла може да се промени на осветлување режими (Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Бавно Сјај, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен on) со притискање на копчето батеријата кутија.ИДЕАЛЕН ОДМОР СВЕТЛА.Нашите батеријата напојува светла се флексибилни, што го прави идеален за да висат насекаде и да се нешто како дрвја, венци, patios, жива ограда, огради, столбови, свадби, празници, домашни, фестивал оркестарот светла, и повеќе.Совршен исто така, за Божиќ, денот на Благодарноста, и многу повеќе празници.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.Направени од издржлив и високо-квалитетни материјали да го издржат сите видови на времето.Ова е УЛ уверение кое е безбедно да се користи.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на голем шопинг искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.