Соларни String Светла Отворено,480 ПРЕДВОДЕНА од Вкупно&160 Ft Ултра Долги Starbright Сончевата Светлина со 1200 Mah Батерија Резерви,8 Режими Соларни Самовила Светла за Градина П?
Свеж

Соларни String Светла Отворено,480 ПРЕДВОДЕНА од Вкупно&160 Ft Ултра Долги Starbright Сончевата Светлина со

DEN 1192.80

Достапно е за нарачката

【НАДГРАДБА СПОРЕД ПОТРЕБИТЕ на КЛИЕНТИТЕ】 : новиот сончевата светлина string е надграден од 200 отворено супер-светли LED светилка монистра да 240 LED 80 Ft долго самовила сончевата светлина опремена со поголем капацитет резервна батерија-1200 MAH (800 MAH надгради за да се 1200 MAH).Момче и девојка во приказната се во љубов, момчето нема романтична можност да се исповеда, девојка е на чекање за посветеност. 【НОВА НАДГРАДЕНА LIGHT SENSOR】:Ние ги користиме повеќе напредни monocrystalline соларни панели, кои се повеќе способни да примаат и да се складира соларната енергија потоа отпуштете ефикасно.Воопшто не се задржи вашата девојка чекаат ох толку долго.По целосно наполнета , тоа може да работи 12 часа.Кога самовила светлата се опкружени цвеќиња, деца и домашни миленици може да го допре и да играат на сигурно.Дури и ако врне, тоа може да бидат обесени на дрво, тоа нема да влијае врз работата и краток спој истекување.Ние го замени стан светилка со подобро arched светилка монистра да се направи светлина треперење повеќе пријатен за око.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.