Рос-Simons 2.00 кт. т.w. Рамки-Сет CZ Студ Обетки во 14kt Жолто Злато
Свеж

Рос-Simons 2.00 кт. т.w. Рамки-Сет CZ Студ Обетки во 14kt Жолто Злато

DEN 4296.00

Достапно е за нарачката

CZ И 14 KT ЖОЛТО ЗЛАТО — 2.00 кт.т.w.рамки-сет CZ студ обетки во 14kt жолто злато.Круг брилијантен-намалување на дијаманти.Полиран финиш. 5/16 во.дијаметар.Пост/спојки backings.ЗАВРШУВАЊЕТО НА ДОПИР — Со своите bezeled дизајн, овие CZ студ обетки додадете женски акцент на било стил.Пар на нив со вашиот секојдневен или формална облека.РОС-SIMONS КВАЛИТЕТ — Лекување на себе си на луксуз Рос-Simons парична казна накит.Дали вашиот избор е направен од 14kt злато, 18kt злато или згодна фунта сребро, нашиот накит секогаш прави траен успех.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НЕА — Овие се идеален подарок за вашата сестра, ќерка, мајка, сопруга, внука, тетка, најдобар пријател, девојка или себе си!Дали таа сака модерен или традиционален накит, Рос-Simons има широк избор на белегзии, обетки, ѓердани и прстени за да изберете од.ПОДАРОК КУТИЈА ВКЛУЧЕНИ — Рос-Simons накит пристигнува убаво спакуван во подарок кутија, подготвени да задоволство за секоја прилика, вклучувајќи родендени, Божиќ, Денот на Мајката, годишнини, Денот на Вљубените, свадби, graduations и многу повеќе!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.