TiMOVO Универзална Специјалното Пенкало Компатибилен со Екран на Допир Уреди, 3-во-1 Капацитивни Перо Висока Чувствителност Дигитално Пенкало со LED Светло Одговара на
Свеж

TiMOVO Универзална Специјалното Пенкало Компатибилен со Екран на Допир Уреди, 3-во-1 Капацитивни Перо Висока

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

【Широк Компатибилност】- Ова специјалното пенкало е компатибилен со capacitive екран на допир уреди, како што се Apple i Pad, i Pad Mini, i Phone, Kindle, Поттикне Оган, Kindle Paperwhite, Android таблети, Android телефони, Samsung Галакси, E-читатели и паметни телефони. 【Мулти-функционални】- Тоа може да се користи како знак пенкало и работи без проблеми.Покрај тоа, опремени со LED светло, кога ќе притиснете на пен совет, тоа исто така може да се користи како светло, многу практични. 【Висока Чувствителност】- Со својата висока чувствителност & прецизност, станува најдобра алатка за пишување, сликарство и така натаму. 【Премиум Материјалот】- пенкало тело е направен од висок квалитет на челик материјал, издржлив, обезбедување на вас со крајна удобно рака-чувство. 【Лесно да се Носат & Користете】- пенкало клип ви овозможува да клип ова пенкало на вашиот лаптоп или џеб, лесно да се носат.Погодно за бизнис и секојдневна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.