Перо S Pen за P580 P585,Biuboom Samsung Galaxy Tab 10.1 ГОДИНА СМ-P580 P580 P585 Перо Екран на Допир за S Пенкалцето Пенкало Покажувач Пен Замена на Делови Перо S Pen Замена Совети/Nibs (Бела)
Свеж

Перо S Pen за P580 P585,Biuboom Samsung Galaxy Tab 10.1 ГОДИНА СМ-P580 P580 P585 Перо Екран на Допир за

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Компатибилен Модел : За Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 ГОДИНА СМ-P580 P580 P585. Бренд Нови Origina Загарантирани!.S Pen Најдобар Ракопис&Алатка За Цртање.Не се Вклопуваат : Samsung Galaxy Tab 10.1 T550 T555 T580 T585,Galaxy Tab Е 9.7 p550 p555 ,Galaxy Tab 10.1(2019) СМ-T510 T515, Galaxy Tab 8.0 p350 p355and othere Samsung Таблет не дојде со S Pen.Пакетот вклучува : S Pen 1pc + 5pc совети+ Пинцети 1pc.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.