Перо Пенкало за Допир на Екранот, Дигиталниот Молив Активни Пенкала парична Казна Точка Стилист Компатибилен со iPhone, iPad Про и Повеќе Таблети (Црна)
Свеж

Перо Пенкало за Допир на Екранот, Дигиталниот Молив Активни Пенкала парична Казна Точка Стилист Компатибилен

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

✅???????????????????? ???????????????????????? ????????????.Чисто, светло,Алуминиум Легура тело со удобен контрола,активни специјалното пенкало со 180 mm должина и 1.45 mm меки влакна совет, перо пенкала се потенок, попрецизно замени за прсти.Најдобри Перо за изведувач, новинар, зафатен професионалец, или креативен на-на-go,наставникот и учениците итн.Перо пенкало збогатете го вашето ефикасноста на работата,правење на цртеж ,графички цртежи,пишување на статии да се создаде неверојатно прецизни белешки. ✅???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????? : Еден активен специјалното пенкало за сите ваши дигитални производи,styluses се во можност да пренесува потребните електрични полиња за да се направи успешен контакт со допир капацитивни екран, вклучувајќи (i Pad, i Phone, i Pod, Поттикне, таблет, Галакси и повеќе од Apple, Android телефони,таблети,Dell и други повеќето популарни уреди.Styluses конструиран за resistive екран со компатибилноста не бара никакви проводници својства. ✅???????????????????????????????????? : Перо пенкало испорачува екстремна прецизност,активни специјалното пенкало е посебно дизајниран за да маркирате, копирате и залепите додека читање, пишување на пораки со точност и одговорност. ✅???????????????????????????????? : Пенкалото може да се користи со притискање на копчето еднаш, LED сина светлина ќе биде,користи и за да го исклучите притиснете го копчето повторно.Не бара спарување,го користите без Bluetooth конективност.Вградена батерија за перо молив,може да биде обвинет користење на моќ банка, компјутер,USB полнење на главата,додека го полните перо пенкала се покаже црвена led светло и по завршувањето на полнење се претвори во зелена.Полнење специјалното пенкало за 60 минути,може да се користи за 11-12 часа.Перо пенкала се совршени за сите временски услови. ✅???????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????? : Ве молиме падна слободно да не контактирате Ако не сте задоволни со нашите производи или имате некои квалитетни проблем, ние ќе ви обезбедиме најдобри пријателски услуги на клиентите и ќе ги разреши вашите дилеми веднаш.Спореди со simila.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.