Перо Пенкало за iPad со Полнење Случај, iPad Молив за iPad 6/7/8 Генерација, iPad Про 11/12.9 инчен, Воздух 3/4-та Генерација, Мини 5 Генерација, Надградена Дланка Одбивање Совет за Н
Свеж

Перо Пенкало за iPad со Полнење Случај, iPad Молив за iPad 6/7/8 Генерација, iPad Про 11/12.9 инчен, Воздух

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

【Компатибилен со 2018-2021 i Pad и i Pad Про】перо поддржува за i Pad серија 2018-2021 модел : i Pad 2018 и подоцнежните верзии, вклучувајќи i Pad 6/7/8 Генерација, i Pad Про (12.9 Инчи) 3/4/5 Генерација, i Pad Про (11 Inch) 1/2/3-та Генерација, i Pad Воздух 3/4-та Генерација, и i Pad mini 5 Генерал. ве Молам потврдете го вашиот уреди пред да се одржи цел, другиот модел е невалиден. 【ОДЛИЧНИ 4-ВО-1 ДИЗАЈН】Како досадни!Дали ви се судрите со некои заостануваат/офсет/критична точка ект ситуација кога користејќи го специјалното пенкало?Во споредба со обичните специјалното пенкало, новата генерација i Pad перо молив е дизајниран да се направи ни повеќе продуктивни и полесно од било кога.Надгради перо pen може да се пофали pin-точка точноста, дланка отфрлање на технологијата, магнетни Адсорпција и поместување притисок чувствителност функција, има за цел да ги подобриме нашите користење на искуство. 【Широко се Користи】Донесе нашата визија за животот.Не само што може да ја користите за да пребарувате на Web, ни трошка одредување на белешки, или да ја означите до документ, но исто така може да наслика акварел, скица.i Pad молив случај полнач е најдобар избор за патување, канцеларија, училишна и домашна употреба.Со елегантни и компактен изглед можете да го фрли во една торба за лаптоп или чанта. 【ПОЛНЕЊЕ На движење】Овој перо молив со полнач случај ви овозможува може да наплаќаат вашата специјалното пенкало кога и каде сакате, треба само да го вметнете i Pad пенкало во молив случај.IPad pen може да трае 10-12 Часа континуирано се користи преку единствен 2 часа полнење.Полнење случај можат да ја наплатат перо молив за 3-4 пати, со компактни полнење случај, лесен за Употреба и Екстра Долг Режим. 【Гарантира】Специјалното пенкало со полнење случај може да држете се организираат и да се направи нашите животи полесно, да ги задржи пенкало наполнет и подготвен да оди. 30 дневна гаранција за враќање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата по-продажбата на услугата, ние ќе ви ги даде задоволително решение.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.