TechMatte Магнетни Замена Капа и Адаптер за Полнење (Женски Женски Конектор) Компатибилен со Apple Молив (Пакет)
Свеж

TechMatte Магнетни Замена Капа и Адаптер за Полнење (Женски Женски Конектор) Компатибилен со Apple Молив (Пакет)

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Магнетни замена капа и адаптер за полнење компатибилен со Apple Молив 1 Генерација и Полнење Кабел.Костец magnetically на Полнење крајот на Apple Молив, па тоа нема да падне, и адаптер обезбедува алтернатива врска со женски женски конектор, кој е компатибилен со Apple Молив и Полнење кабел.Едноставно поставете ја Tech Matte Молив Капа замена компатибилен со Apple Молив во текот на полнењето крајот на Молив за фирма и цврст стисок.Доаѓа со Tech Matte Молив Капа Носителот компатибилен со Apple Молив дека придава на вашиот молив, па нема да ја изгуби својата капа повторно, и Tech Matte адаптер за полнење овозможува Apple Молив да биде обвинет за било полнење кабел што веќе го поседувате.Содржи : 1x Tech Matte Магнетни Замена Капа за Apple Молив (Бела, Пластика) 1x Tech Matte Молив Капа Носителот компатибилен со Apple Молив (Бела, Силикони), 1x Tech Matte Адаптер за Полнење, а 1x Адаптер за Полнење Tether.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.