Женска Сончоглед Везени Cowgirl Чизми Плоштадот Пети Ретро Класичен Топло Каубој Западен Глуждот Чизми Booties Работа Чизми
Свеж

Женска Сончоглед Везени Cowgirl Чизми Плоштадот Пети Ретро Класичен Топло Каубој Западен Глуждот Чизми Booties

DEN 665.04

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 13-25 Дена.Во Рок Од 48 Часа На Превозот. 【Совети】 : Општ Големина на Табелата не е нашата големина.Ве молиме Внимателно да се Однесуваат На Нашите Детални Големина на Табелата на Левата страна на Сликата Пред да ја Купите. 【Облека Грижа】 : Тоа е перење со рака или со машина со ладна вода, не кајгана.висат линија или сува.Етилен Винил Ацетат единствена. 【Материјал & Изработка】Жените мокасини се направени од високо-квалитет СТП горен дел, совршено stitched, мека и дише.Висок квалитет на гумен ѓон се не само што се лизга отпорни но исто така и поудобно. 【Големина Совети】 Совршено се вклопуваат за тесен медиум нозе.Погоден за сите на возраст од девојки и жени.Проверете нашата шема да ја пронајдете вистинската големина за вас.Ако вашите нозе се релативно широк, ве молиме изберете големина поголема од својата нормална големина.се лизга на за жените се лизга на керс ker широк стп кожа керс жени' не се лизга тенис слајд на мокасини се лизга на керс станови секојдневен ниска врвот слајд во лизга-од обична салата.глуждот посочи пети удобност мокасина бадемово пети посочи пети фустан секојдневен микрофибер size6 7 8 9 10 11 13 size7 size8 size9 божиќ пролет подарок мајка, ќерка, сопруга мед дама широк Зима Лето Есен се лизга на.жените женска чевли широк ons удобност дами де сандали жена ширина керс пети пичове секојдневно морнарица womans еј hush бизнис круг затворени до молња фустан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.