BROKIG Mens Zip Joggers Панталони - Секојдневен Фитнес Тренингот Песна Панталони Удобно Тенок Одговара Заострените Sweatpants со Џебови
Свеж

BROKIG Mens Zip Joggers Панталони - Секојдневен Фитнес Тренингот Песна Панталони Удобно Тенок Одговара Заострените

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

65% Памук, 35% Полиестер.Големина на Табелата→S(Половината 26-30"),M(Половината 28-32") ,L(Половината 31-35") ,XL(Половината 34-37") ,XXL(Половината 36-41")Ако сакате лабава одговара, одете до големина.Drawstring затворање.Тенок Заострените Joggers со глуждот патентите и 3 инчен seamed корселе.Салата Панталони со две џебови ,еден во задниот џеб.Среден губење на тренингот панталони,Drawstring Elasticated Прилагодливи Половината.Лесна дизајн плус џеб за ставање телефон,паричник,копчиња кога се работи или отворено носат.Дише & Удобни панталони за Џогирање Обука Фитнес Танц Велосипед Тренингот Улица Секојдневен Панталони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Monrow Жените Sweatpants
Свеж
Monrow Жените Sweatpants
Достапно е за нарачката
DEN 2012.16
Оценка на купувачите: