MACLLYN Салата Sweatpants за Човекот Хип Хоп Тенок Одговара Песна Панталони за Џогирање, Тренингот, Фитнес, Трчање, Обука
Свеж

MACLLYN Салата Sweatpants за Човекот Хип Хоп Тенок Одговара Песна Панталони за Џогирање, Тренингот, Фитнес,

DEN 436.56

Достапно е за нарачката

Drawstring затворање.Удобно Ткаенини : На Sweatpants се направи од 95% полиестер и 5% spandex.Дише, Лесни, но издржливи ткаенини.Мазна и еластичен материјал се задржи за удобно носење искуство.Еластична корселе : Контраст прилагодливи drawcord,мека гума за џвакање половината ви овозможува да се движи во удобноста.Конвенционалните заострените намалување е удобно и пространа,но ребрести глуждот се виткаат,има едноставен,великодушни и живи спортски изглед.Странични Џебови : мажите песна панталони има 3 големи странични џебови доволно длабоко за задржување на мобилен телефон и за да ги зачувате вашите мали предмети.Стилски дизајн : Крои моделот на внатрешниот бедрото е моден тренд во моментов.И создава долга визуелна линија и добра нога форма за вас.Заострените панталоните нозе и еластичен глуждот ракави задржи должина погоден за правење на вежбање.Совршен за : мажите е спортски панталони се одлична за салата,одмор,homewear,отворено,спортски како и џогирање,bodybuilding,кошарка,обуки и друг спорт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Puma Men ' s Classics Sweatpants
Свеж
Puma Men ' s Classics Sweatpants
Достапно е за нарачката
DEN 720.24
Оценка на купувачите: