MroMax М8 Круг Приклучок Ореви, Јаглероден Челик Цевки Орев 6mm/0.20 инчен Должина,Пакет на 5
Свеж

MroMax М8 Круг Приклучок Ореви, Јаглероден Челик Цевки Орев 6mm/0.20 инчен Должина,Пакет на 5

DEN 186.96

Достапно е за нарачката

✅【ДИМЕНЗИЈА】- Навој Големина : М8; Конец теренот : 1.25 mm/0.05 "Целокупната дијаметар : 24mm/0.94 "; вкупна висина : 6mm/0.24 ". ✅【МАТЕРИЈАЛ】- Овие Палецот Ореви направени од јаглероден челик, носат-отпорен и издржлив да ја користите. ✅【ПРЕДНОСТ】- за Да го отворите и затворите воздух кутија покрие без алатки.Ова им олеснува на затегнување со рака, најчесто се користат во електрониката апликации. ✅【Функција】- Заеднички на 15d печатач кревети, алатни машини, кабинети, алатка кутии, и одлична за создателот проекти и работи кои треба брзо да се прилагоди.Работи со завртки, studs и завртки. ✅【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 5 x Knurled Ореви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.